bigbio_pl

99.1% kupujących poleca tego sprzedawcę
15155 96 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 15251 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem
  5
 • Koszt wysyłki
  5
 • Obsługa kupującego
  4.9
 • Monia2770

  Szybko i sprawnie

 • Client:35194296

  OK.

 • hastaw

  polecam

O NAS

Zapach to jedno z ulotnych doznań, które ma ogromny wpływ na to jak zapamiętujemy dane miejsce. Troska o prządek i estetykę dodatków, uzupełniona przyjemnym zapachem sprawi, że Twój dom będzie  idealnym miejscem na miłość, radość  i relaks.

Za sprawą mocy naturalnych olejków i ekstraktów zamkniętych w świecach i woskach możesz wyczarować zapach, który ukoi Twoje zmysły, przeniesie w egzotyczne miejsca, przywoła miłe wspomnienia lub rozbudzi energię kiedy tego potrzebujesz.

Ogromna różnorodność form – woski, niewielkie świeczki samplery (idealne do przetestowania zapachu), aromatyczne tealighty, uniwersalne stylowo pilary, kultowe słoje w kilku rozmiarach, zapachy do samochodu i niewielkich powierzchni - pozwoli dobrać natężenie zapachu odpowiednie do wielkości Twojego wnętrza.
Pasjonaci unikatowych aromatów mogą kreować nowe, autorskie zapachy łącząc ze sobą olejki lub kilka kawałków wosków w kominku. Cały szereg estetycznych i funkcjonalnych dodatków i akcesoriów podwyższy jakość aromatycznych doznań i pozwoli dłużej i efektywniej palić się Twoim świecom.

Osobiście uwielbiamy zapachy, testujemy nowe, poszukujemy ukochanych. Systematycznie uzupełniamy asortyment eswiece.pl o produkty najwyższej klasy bo wierzymy w jakość.
Kochamy świece i woski zapachowe chyba jeszcze mocniej niż Amerykanie :)

Życzymy wspaniałej aromaterapii.
Zespół eswiece.pl