Książka z zestawem esencji aromatów od Jeana Lenoira to idealna propozycja dla każdego miłośnika kawy chcącego rozwinąć swoje umiejętności sensoryczne. Zestaw można określić słownikiem aromatów.
Książka z zestawem esencji aromatów od Jeana Lenoira to idealna propozycja dla każdego...
Książka z zestawem podstawowych esencji aromatów od Jeana Lenoira to idealna propozycja dla każdego miłośnika kawy chcącego rozwinąć swoje umiejętności sensoryczne.
Książka z zestawem podstawowych esencji aromatów od Jeana Lenoira to idealna propozycja...
Pojemna, wytrzymała i wyróżniająca się designem torba Lykke. Doskonała na co dzień i na zakupy. Ozdobiona wzorem uśmiechniętej buźki złożonej z ziaren kawy i tęczy Lykke. Pomieści wiele opakowań kawy i nie tylko, posiada długie rączki i płaskie dno dla większej wygody.
Pojemna, wytrzymała i wyróżniająca się designem torba Lykke. Doskonała na co dzień i na...
Pojemna, wytrzymała i wyróżniająca się designem torba Lykke. Doskonała na co dzień i na zakupy. Ozdobiona wzorami z paczek kawy Lykke. Pomieści wiele opakowań kawy i nie tylko, posiada długie rączki i płaskie dno dla większej wygody.
Pojemna, wytrzymała i wyróżniająca się designem torba Lykke. Doskonała na co dzień i na...
Silikonowa pokrywka na puszkę Lykke. Chroni ziarno w puszce przed utratą smaku i aromatu. Jej rozmiar jest odpowiedni do standardowych puszek, dzięki czemu może też służyć do zamknięcia puszki z napojem.
Silikonowa pokrywka na puszkę Lykke. Chroni ziarno w puszce przed utratą smaku i...